ZOBACZ, JAK ZADBALIŚMY O CIEBIE

Paleta, którą będziesz się chwalić!

Dzięki odpowiedniemu kształtowi worków cała paleta, która się z nich składa, zyskuje atrakcyjny wygląd. Worki są poukładane i zabezpieczone przeźroczystą folią termokurczliwą, a przezroczysta folia powoduje, że widać opakowania. Nie musisz już za każdym razem rozwijać jej, by klienci zobaczyli produkt!

Oszczędzisz na miejscu

Dzięki temu, że palety można składować piętrowo - możesz zaoszczędzić miejsce w magazynie. Palety są zabezpieczone i stabilne, a tym samym umożliwiają bezproblemowe składowanie w 3 kondygnacjach. Bez obaw, że „budowla" straci stabilność.

Worek na jeden chwyt!

Problemy ze ściąganiem worków z palety? To już przeszłość! Worki na palecie poukładane są naprzemiennie - tym samym nawet klient może w łatwy sposób ściągnąć interesujące go opakowanie, chwytając je za rączkę z każdej strony palety.

Skanowanie? To czysta przyjemność

Kod kreskowy na opakowaniu z produktem nie wymaga już od Ciebie zmagania się z workiem i forsującej gimnastyki. Od teraz znajduje się u góry każdego opakowania, tuż przy rączce, a tym samym ułatwia Ci skanowanie.

Docenisz komunikatywność produktów!

Worki zaprojektowaliśmy i umieściliśmy tak, by klient już z daleka rozpoznał produkt. Bok opakowania zarezerwowaliśmy na nazwę, przezna-czenie, wartość opałową, granulację oraz sympatycznego zwierzaka - na każdym z artykułów innego. To dane, na podstawie których zdecydowana większość klientów podejmuje decyzję zakupową.

ZOBACZ, JAK ZADBALIŚMY O KLIENTA

1. Idealnie pasuje do rąk

Wiemy, jak ważne jest wygodne przenoszenie naszych - w końcu nie-małych - produktów. Teraz dzięki specjalnym workom ucieszysz się z poręczności.

2. Mieści w sobie tyle, ile oczekuje kupujący

Dajemy gwarancję na to, że klient dostanie dokładnie to, za co płaci. Za każdym razem dwukrotnie sprawdzamy, czy w opakowaniu jest odpo-wiednia ilość produktu.

3. Każdy łatwo nawiąże z nim więź

Ani Ty, ani klient nigdy więcej nie pomylicie ulubionego opakowania z innym! Teraz każdym z nich opiekuje się zwierzak, który świetnie radzi sobie w niskich temperaturach. Klienci na pewno będą mieli tego ulu-bionego!

4. Ucieszy wszystkich swoją czystością

Odsiewamy to, co w każdym produkcie niepotrzebne. Dzięki temu, że jest w nim wyselekcjonowany, czysty węgiel - nie ma ryzyka, że w piecu znajdzie się gromadzący wilgoć miał.

5. Zaskoczy klienta precyzją oznaczeń

Aby klient wiedział, ile opału zużyje jego kocioł, na każdym opakowa-niu eksponujemy wartość opałową produktu. Im wyższa - tym szybciej osiąga się zadaną temperaturę.