O firmie

Jesteśmy liderem rynku europejskiego w produkcji oraz pakowaniu paliw stałych. Sukces zawdzięczamy stosowaniu zaawansowanych rozwiązań technologicznych oraz ciągłych badaniach, gwarantujących znakomitą jakość produktów. Najnowocześniejsze w Europie linie produkcyjne, wykwalifikowani pracownicy dla których praca jest misją, a przede wszystkim cel, a więc dbałość i służenie klientom pozwalają wierzyć, że sukces osiągany przez markę jest sprawiedliwym następstwem podstaw na jakich oparta jest misja firmy.

Decstone - "Wiodący dystrybutor domowego ciepła"

Najważniejszym założeniem jest zapewnienie wygody oraz bezpieczeństwa swoim klientom. Każdy pracownik firmy, a także wszystkie rozwiązania technologiczne i informatyczne mają służyć osobom, które zdecydowały się zaufać firmie. Nigdy nie zawiedziemy naszych klientów i nie zostawimy ich w potrzebie, dostarczając produkty zawsze na czas, przez godne zaufania firmy kurierskie. Składanie zamówień nigdy nie było tak proste, a produkty nigdy tak dopasowane do indywidualnych potrzeb każdego z nas. Wierzymy, że zapewniając ciepło i rozwiązując problemy klientów, dajemy więcej niż tylko zawartość opakowań naszych produktów.

Dbamy o środowisko!

W trosce o środowisko od kilku lat zajmujemy się konfekcjonowaniem najlepszej jakości ekogroszków oraz miałów węglowych spełniając wymogi stawiane przez producentów kotłów wyposażonych w palniki retortowe oraz podajniki ślimakowe lub tłokowe. Doświadczona kadra pracowników jest w stanie zapewnić Państwu dobór odpowiedniego rodzaju paliwa dla Państwa potrzeb.

Zaufali nam najwięksi

Produkty dostępne są w marketach Castorama, a także innych największych sieciach handlowych na terenie całej Polski oraz Europy. Zamówienia składać można także w sklepie internetowym, gwarantującym szybkie i bezpieczne zakupy online.